حفاظ استیل پنجره چیست؟

حفاظی است از جنس استیل که برای محافظت از پنجره‌ها طراحی ‌شده است. حفاظ استیل پنجره همان‌طور که از نام آن پیداست برای امنیت در بانک‌ها، طلافروشی‌ها، صرافی‌ها و... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در ساخت این نوع از حفاظ‌های استیل از جوشکاری آرگون در اتصال زاویه‌ها و قطعات به یکدیگر و نیز اتصال سازه ساختمان استفاده می‌شود. حفاظ استیل پنجره را می‌توان هم از داخل فضا و هم در خارج نصب نمود.
در سازه های حفاظ استیل برای پنجره بستگی دارد که سازه در داخل محیط نصب شود و یا در خارج از محیط. با توجه به این که حفاظ استیل 304 در مقابل رطوبت و گردوغبار آسیب نمی‌بیند در محیط‌های بیرونی از این نوع حفاظ استفاده می‌شود ولی در محیط‌های داخلی از حفاظ استیل 201 استفاده می‌شود.

حفاظ استیل پنجره در دو نوع و باکیفیت‌های متفاوت اجرا می‌شود.

حفاظ استیل پنجره به دلیل مزایای بالای آن در ساختمان بیشتر مورد استفاده عموم مردم قرار گرفته است و علاوه بر این از سقوط افراد از طبقات بالا به پایین جلوگیری می کند.

logo iconیکی از مزایای مهم نصب حفاظ استیل پنجره در ساختمان‌ها جلوگیری از ورود سارقین به طبقات ساختمان‌ها هست.

logo iconقیمت حفاظ استیل پنجره در صورتی که حفاظ ثابت باشد یا بازشو داشته باشد می تواند کاهش و افزایش یاید.

logo iconقیمت حفاظ استیل پنجره می تواند بر اساس قطر لوله و کلاف آهنی متغیر باشد.

logo iconدرصورتی‌که از پنجره استفاده می‌کنید باید طبق جدول زیر از نرده‌های ترکیبی ثابت و درب و یا فقط درب استفاده نمایید که با توجه به هر یک از این حالت‌ها قیمت حفاظ پنجره استیل متفاوت می‌باشد.

logo iconهمان‌طور که می‌دانید حفاظ استیل پنجره برای امنیت در خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ زیرا امروزه به دلیل ساخته‌شدن ساختمان های بلند خطرهای زیادی افراد به‌خصوص کودکان را تهدید می‌کند. از جمله این خطرات پرت شدن ناگهانی کودکان از ساختمان‌های چندطبقه است که حفاظ‌های استیل به‌طور تضمینی این خطرات را به حداقل می‌رساند.

 

1
4
3
2حفاظ استیل

حفاظ استیل در واقع به عنوان حفاظی است که در بسیاری از ساختمان‌ها به علت مقاومت بالا و همین طور در زیبایی و نمایش بهتر نمای داخل و خارج استفاده می‌شود. با پیشرفت صنعت در هنر ساختمان‌سازی و استفاده از مواد باکیفیت و مقاوم حفاظ استیل اهمیت بیشتری پیداکرده است. از ویژگی های اساسی که در انتخاب حفاظ استیل می توان به آن اشاره کرد امنیت و ایمنی به ساختمان است.

logo iconحفاظ استیل، نسل جدیدی از حفاظ‌ها هستند که نسبت به حفاظ‌های آهنی برتری‌های بسیاری دارند از جمله آنها می توان حفاظ استیل پنجره که مقاومت بالاتری دارد را نام برد.

logo iconحفاظ استیل در برابر رطوبت و گرد و غبار آسیب نمی‌بیند.

logo iconحفاظ استیل رامادُر در طرح و کیفیت های متنوعی موجود است.

logo iconحفاظ استیل  در برابر آب و رطوبت مقاومت خوبی دارد.

استیل به دو نوع 304 و 201 تقسیم می شود.

استیل با آلیاژ 304 از نوع مرغوب در صنعت ساختمان به حساب می آید و از لحاظ قیمتی از قیمت بالاتری نسبت به نوع 201 برخوردار است. استیل 304 به دلیل مقاومت در برابر عوامل جوی و ضد زنگ بودن در تمامی شرایط آب و هوایی قابل نصب می باشد و به صورت کتبی گارانتی می شود.

استیل 304 را می توان بهترین آلیاژ مورد استفاده در ساخت نرده استیل و حفاظ استیل دانست. این استیل جزء استیل های نگیر و یا به اصطلاح استیل هایی که جذب آهنربا نمی شوند است و عایقی مناسب در برابر زنگ زدگی، رطوبت و حرارت می باشد.

کارایی حفاظ استیل به طور یقین جهت افزایش ایمنی و حراست از فضای موجود است، به همین جهت شرکت رامادر برای انجام چنین وظیفه مهمی از بهترین و مناسبترین آلیاژها برای تولید حفاظ استیل بهره گرفته است.

از حفاظ استیل محافظ های مهم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

logo iconحفاظ استیل پنجره‌

logo iconحفاظ استیل بالکن‌

logo iconحفاظ استیل بانکی و...حفاظ استیل بالکن

داشتن یک تراس یا بالکن، در زندگی شلوغ و مدرن امروزی یک موهبت است اما در صورت عدم رعایت نکات ایمنی بالکن‌ها خطراتی را نیز برای افراد ایجاد می‌کنند. خطراتی چون سقوط افراد از بالا به پایین و یا سرقت از طبقات پایین بدون حفاظ یک ساختمان. برای رهایی از این خطرات، بالکن‌ها باید دارای حفاظ مناسب باشند. درصورتی‌که حفاظ استیل بالکن همراه با شیشه نصب شود نمایی بسیار شیک ایجاد می‌کند که می‌توان شیشه را در صورت استفاده مداوم از بالکن مات کرد.

logo iconحفاظ استیل بهترین گزینه برای ایجاد جان‌پناه و ایمنی در بالکن‌هاست که علاوه بر زیبایی ظاهری دارای استحکام بالایی است.

logo iconحفاظ استیل در تمامی فصول و برای اقلیم‌های مختلف کاربرد دارد.

logo iconحفاظ استیل برای بالکن با توجه به کیفیت براساس مترمربع محاسبه می‌شود. هر چه ضخامت استیل بیشتر باشد قیمت و کیفیت آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

در ساخت حفاظ استیل بالکن باید نکات زیر را مورد توجه قرار داد:

logo iconارتفاع حفاظ استیل بالکن نباید کمتر از 110 سانتی‌متر باشد.

logo iconگاردهای حفاظ استیل بالکن باید به‌صورت عمودی باشد و درصورتی‌که گاردها به شکل افقی اجرا شود فاصله بین گاردها نباید بیشتر از 15 سانتی‌متر باشد.

logo iconجنس حفاظ بالکن استیل از نوع استیل 304 باشد تا در مقابل رطوبت و گردوغبار آسیب نبیند.

logo iconاز حفاظ استیل بالکن 201 می‌توان در مکان ها‌ی خشک و بدون رطوبت استفاده کرد.

 

5
7
6

 

اطلاعات تماس

map marker2

آدرس : اصفهان،خیابان سهروردی، ساختمان اداری کاژه، طبقه دوم، واحد c

phone icon تلفن : 95022092-031 الی 5

fax icon

فکس : 37777875-031

iconfinder 13 1250312

 موبایل : 0913315564609131146169

email open2 ایمیل : Novinsazanmehr@yahoo.com

مکان ما

آماربازدیدکنندگان

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
67
427
951
2971
12320
15432
128796

پیش بینی امروز
384


IP شما:3.230.144.31
Top